Casa Na Natureza
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο τέννις Wind surfing Κατάδυση Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία |
| Σπα & Ευεξία Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μασάζ πλάτης | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Na Natureza Ilhabela απέχει 3 χλμ. από φυσικά τοπία, όπως Praia do Engenho D Água, και παρακινεί τους επισκέπτες να ασχοληθούν με ιστιοσανίδα, κατάδυση και πεζοπορία.
Ο Καταρράκτης Toca απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από την παραθεριστική κατοικία, ενώ Μαρίνα στο Λιμάνι της Ilhabela είναι σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.
Praya Burger σερβίρει σπεσιαλιτέ βραζιλιάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 650 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- ΠΛατεία και Ναός Matriz4676 χλμ.
- Μουσείο Ιερής Τέχνης4690 χλμ.
- Κοιμητήριο Sao Sebastiao4901 χλμ.
- Toque-Toque Grande Falls4977 χλμ.
- Assembleia de Deus4761 χλμ.
- Sao Sebastiao Religious Arts Museum4694 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos112 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ένα γήπεδο τέννις
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Casa Na Natureza;
Η Casa Na Natureza απέχει 115 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Na Natureza;
Το κόστος διαμονής σε η Casa Na Natureza αποτελεί 96$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Na Natureza;
Οι πελάτες της η Casa Na Natureza είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.